Howdy!

Sizin için, Inovasyon tabanlı projeler üretiyoruz...

Gençlik ve Spor Bakanlığımız için
Nusrat Mobil Oyunu yakında Android ve IOS Marketlerde!

İBB Fetih İstanbul Mobil Oyunumuz marketlerde!
İndir! Android - IOS

TV'nin nabzını tutacak Tvin Projemiz yakında
AppStore ve Google Play Marketlerde!

  • Facebook
  • LinkedIn
Devam Et!

NUSRATGençlik ve Spor Bakanlığı için Geliştirdiğimiz Nusrat - Asrın Harbi Çanakkale Projemiz Mobil Marketlerde!

Hazır ol Asker! Çok zorlu bir serüvene çıkıyoruz! Görevimiz Çanakkale!
Kimi zaman Nusrat Mayın Gemisiyle, gecenin zifiri karanlığında boğaza mayın döşerken, kimi zaman Düşman Ağır Zırhlılarına karşı Top bataryalarımızla cansiperane atışlarda bulunacağız. Seddülbahir sahillerini binlerce askere karşı bir avuç Mehmetçik olarak savunurken, kimi zaman da Kirte de! Arı Burnunda! Conk Bayırında! göğüs göğüse bu vatan için, bu millet için, bu ezan seslerinin susmaması için Savaşacağız!
Çanakkale Geçilmez!

Apphic Limited olarak, büyük bir özveri ile çalışarak 6 aylık bir süreçte, Çanakkale Savaşlarının 100. Yılında siz kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatmayı hedefleyerek "Nusrat - Asrın Harbi Çanakkale" Mobil Oyun Projesini, Gençlik ve Spor Bakanlığımız için geliştirdik.
Oyunun tümünü kapsayan 6 bölümün tüm Level Tasarım Planlamaları, Unity Oyun Motoru ile IOS, Android ve Windows Phone Mobil Platformları için yazılım geliştirmeleri, 3 Boyutlu Fragman ve Sinematik Çalışmaları, Animasyonlar, Konsept Tasarımların oluşturulması, Grafik - Tasarım planlamaları büyük bir titizlikle tarafımızca gerçekleştirildi. 6 Ayın sonunda, Apphic Limited olarak, Milletimize ve Bakanlığımıza böylesine gurur verici ve şahlandırıcı bir Mobil Oyun sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.
Oyun içerisinde bulunan tüm muhteşem Seslendirmeler ve duygu yüklü Müzikler, projelerimizde birlikte çalıştığımız Partnerimiz 3K1A Ses - Müzik Stüdyosu tarafından hazırlandı.
Oyunun Geliştirilmesinde, büyük bir fedakarlıkla çalışan ekibimiz:
Yazılım Geliştirme takımından Gazi Akyüz (Ayrıca Proje Yöneticisi), Mehmet Yavuz Erdem (Ayrıca Proje Koordinatörü) ve Abdullah Bal'a,
Grafik - Tasarım takımımızdan Tayfur Şahin (Ayrıca Level Tasarımı ve Kurgu), Erdinç Gürbüz'e (Ayrıca 3B Modelleme, Fragman, Sinematik ve Animasyonlar), Berkan Uslu (Ayrıca 3B Modelleme) ve Mesut Özkan'a,
Projede bizlere destek olan, süreç boyunca yanımızda bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Departmanı Başkanı Huzeyfe Yılmaz ve Proje Yöneticisi Buğra Yılmaz'a,
ve sayısız Tester gönüllümüze teşekkür ederiz.

Nusrat - Asrın Harbi Çanakkale Mobil Oyun Projesi, bizler için bir gurur tablosudur. Eğer sizlerinde aklında bir Mobil Oyun, Mobil Uygulama Projesi bulunmaktaysa ve hayata geçirmek istiyorsanız, bizlere bir mesaj bırakmanız yeterli. Birlikte hayata geçirelim.

İrtİbata GeÇ!

HİzmetlerİmİzSizin için sektörde neler yapıyoruz?

Paint Brush Icon

Mobİl Uygulamalar

İşinizi büyütebilmek ve daha geniş kitlelere ulaşabilmeniz için sizleri dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz ve Mobil çözümler sunuyoruz. Google Play, İOS ve Windows Phone marketlerinde yayınlıyor, Dijital ortamlarda, Sosyal Medya aracılığıyla pazarlamasını yapıyoruz.

Menu Icon

E-Tİcaret Projelerİ

İstediğiniz sektöre yönelik Mobil Cihazlara uyumlu profesyonel E-Ticaret siteleri geliştiriyoruz. Varolan E-Ticaret şirketlerine de Profesyonelleştiğimiz E-POS - Paypal Ödeme sistemleri, API Entegrasyonu, Affiliate sistemleri, Raporlama gibi alanlarda danışmanlık veriyoruz.

Settings Icon

Workshop - EĞİtİm

Öğrencilerinize, Kurumunuzdaki çalışanlarınıza Mobil Uygulama Geliştirme (Android, IOS, Windows Phone), E-Ticaret & Website Dizaynı (HTML5, CSS3), Program Dilleri (Java, C#, Obj-C), Proje Yönetimi (RUP, Agile) ve Grafik Tasarım (Illustrator, Photoshop, InDesign) alanlarında piyasaya dair bilgi ve beceri kazandırmak istiyorsanız, Akademik geçmişe ve Profesyonel Sektörde derin tecrübeye sahip Yüksek Mühendis eğitmenlerimizle sizlere özel Sertifikalı Eğitim ve Workshop hizmetleri sunuyoruz.

Podium Icon

IT & Grafİk Tasarım Danısmanlıgı

SharePoint Şirket içi Döküman Yönetimi ve Intranet, Mobil Uygulama (Android, İOS, Windows Phone), Web Sitesi (HTML5, CSS3), Logo, Kurumsal Kimlik gibi Grafik Tasarım Çalışmaları (PhotoShop, Illustrator, InDesign) ve Unity Oyun Projelerinde Şirketlere IT & Grafik Tasarım Danışmanlıgı yapıyoruz.

Eğer Hizmetlerimizle ilgilendiyseniz, Aklınızda gerçekleştirmek istediğiniz bir Proje varsa, yada daha fazla bilgi almak istiyorsanız neden bir Merhaba demiyor yada Ziyaretimize gelmiyorsunuz, İletişim bilgilerimiz aşağıda...

İrtİbata GeÇ!

Referanslar    &    PartnerlerHizmet verdiğimiz ve Partneri olduğumuz bazı Şirketler

Apphic Limited olarak hizmet verdiğimiz şirketlere hep en iyiyi sunmayı hedefliyoruz. Ana misyonumuz üstlendiğimiz her projemizde Girişimcilik Ruhuyla hareket etmek, Inovatif ve Yenilikçi bir yaklaşım sergilemek ve Müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

BlogBizimle alakalı en son haberleri buradan takip edebilirsiniz...

- Tüm Haberleri görüntülemek için Tıklayınız -

HakkımızdaGirişimcilik, İnovasyon, Müşteri Memnuniyeti

Nusrat Mobil Oyun, Gençlik ve Spor Bakanlığı için Nusrat - Asrın Harbi Çanakkale Mobil Oyunu IOS ve Android Platformları için geliştirildi. Türkiyede Tarihi Konseptli 3B ilk Akademik Mobil Oyun olma özelliği taşımaktadır ve türünün ilkidir.

Eğitmenlik, Apphic Limited, İstanbul Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesinde aktif olarak Bilgisayar I, E-Ticaret, Android, IOS ve Unity Dersleri vermekte.

E-Ticaret, Expedia Inc, TripAdvisor, Viator ve Viagogo şirketlerinin E-Ticaret dalında Partnerliğini kazanan Apphic Limited, aldığı yatırım ile birlikte QuickerBook.com Projesine gerçekleştirdi.

Teknokent, Apphic, ofisini Türkiyenin en prestijli Teknoloji merkezlerinden biri olan ve İnovasyonun kalbinin attığı İTÜ Ayazağa ARI TeknoKent'teki KOSGEB Teknoloji Laboratuarına taşıdı.

Projeler, Şirket, Yerli ve Yabancı bir çok Mobil Oyun, Mobil Uygulama, Otomasyon Sistemi ve E-Ticaret Modülleri Geliştirmektedir.

AR-GE İnovasyon, Mobil Oyunlar için Platform bağımsız Yapay Zeka ve Oyun Motoru Projemiz, Girişimciliğin yanında KOSGEB'in en büyük desteklerinden biri olan AR-GE Inovasyon desteğine 2 kez layık görüldü.

Fetih İstanbul, Fatih Projesi kapsamında, Eğlendirirken Öğrenme konseptli Türkiyenin ilk Profesyonel Tarihi Mobil Oyunu Fetih İstanbul, İOS ve Android Platformlarında İBB Kültür A.Ş için geliştirildi.

Nisan 2012, Apphic Limited, İngilterenin Silikon Vadisi Bracknell'da İki Yüksek Mühendis tarafından İnovatif Projeler üretmek üzere kuruldu.

İletİsİmDaha fazla bilgi için bizi Ziyaret edin! Yada Mesaj bırakın!

İrtİbata geçmek İçİn Mesaj gönderİn!